VýletNice

Českem křížem krážem :: zážitkové výlety je rozšířením projektu Praha křížem krážem :: zážitkové procházky.

<3

Jejím účelem je pořádání výletů, organizování akcí na míru, tvoření itinerářů, poskytování průvodcovských služeb a sdílení informací o Česku kolem dokola. Doufám, že bude těšit nejen ty, kteří pro vás všechno připravují a realizují, ale především vás samotné, protože právě proto to děláme. A taky proto, že tuhle práci máme prostě rádi.

Foto: © Kristýna Maková, Praha křížem krážem / Českem křížem krážem
Foto: © Kristýna Maková, Praha křížem krážem / Českem křížem krážem

Její součástí je veřejná skupina, ale i soukromá skupina VýletNice :: Krásná místa :: Radostné zážitky :: Sdílená inspirace, ve které si členství můžete předplatit.

<3

Přeju krásné a klidné dny vám všem, hodně zdraví, štěstí, lásky, radosti, hojnosti a pohody, nejen na cestách, prostě vždy a všude.

Kristýna Maková (zakladatelka a realizátorka projektu)

Napište mi, ráda vám poradím nebo pomůžu zrealizovat, co byste chtěli nebo potřebovali: info@prhakrizemkrazem.cz.

<3

Na základě vaší poptávky pro vás můžu sestavit program, vytvořit itinerář, zrealizovat, co jsem spolu s vámi naplánovala nebo pro vás zajistit průvodcovské služby (a třeba vás osobně provést Prahou nebo jinými místy, prostě Českem kolem dokola):

Chcete si objednat pro svou skupinu některou z akcí realizovaných pro veřejnost, jen v jiném termínu?

Zaujal vás některý z výletů, který už proběhl, ale rádi byste si ho objednali jako privátní nebo v jiném termínu? Napište mi na e-mail info@prahakrizemkrazem.cz.

Kde dostanete víc informací?

Napište na e-mail info@prahakrizemkrazem.cz, ráda s vámi domluvím podrobnosti nebo zodpovím vaše dotazy.

Kolik takové služby stojí?

Vzhledem k tomu, že tyto služby jsou individuální povahy, i jejich cena je individuální a závisí na dohodě. Na základě vaší poptávky vybrané varianty nebo služby na míru předem nacením tak, abyste se mohli rozhodnout, jak budete chtít akci případně zrealizovat.