Privátní průvodce a akce

Pro koho jsou určeny služby realizované na míru?

  • Zajímají vás místa, která jsou mimo hlavní turistické trasy? Chtěli byste trochu jiný program, než jaký je běžně nabízen?
  • Potřebujete připravit itinerář nebo zařídit program, ať už na pár hodin nebo na celý den? Jednorázově? Opakovaně?
  • Stačí vám konzultace či pomoc při organizaci své akce? Program pro klienty, spolupracovníky nebo účastníky konference, ať už české nebo zahraniční?
  • Chcete program na míru, který pro vás někdo zorganizuje a kompletně zařídí tak, že už si ho budete moct jen užít bez zbytečných starostí?
  • Rádi poznáváte nová místa ve skupině, nebo spíš preferujete individuální program pro sebe nebo třeba jen ve dvou, a chtěli byste mít na takovou akci průvodce jen pro sebe? Obojí je možné.
  • Zaujala vás některá z již realizovaných akcí, ale rádi byste si ji objednali jako privátní nebo v jiném termínu?

Napište mi, ráda vám poradím nebo pomůžu zrealizovat, co byste chtěli nebo potřebovali: info@prhakrizemkrazem.cz.

Na základě vaší poptávky pro vás můžu sestavit program, vytvořit itinerář, zrealizovat, co jsem spolu s vámi naplánovala nebo pro vás zajistit průvodcovské služby (a třeba vás osobně provést Prahou):

Kolik takové služby stojí?

Vzhledem k tomu, že tyto služby jsou individuální povahy, i jejich cena je individuální a závisí na dohodě. Na základě vaší poptávky můžu vše předem nacenit.

Věděli jste, že si můžete díky předprodeji vstupenek domluvit komentované a zážitkové procházky v termínu, který se vám hodí, i když není (ještě) veřejně vypsaný? Více informací najdete tady.