Předprodej procházek

Kupte si vstupenku na některou z procházek předem: pro sebe nebo jako dárek

Jednotlivé komentované a zážitkové procházky pořádáme opakovaně v průběhu celého roku (vyjma těch, které se konají speciálně k určité příležitosti, jako například svátku svatého Valentýna, jejich součástí jsou výjimečně zpřístupněná místa, která v jiných termínech přístupná nebudou, nebo po dobu konání určité časově omezené výstavy nebo jiné navazující akce). Většina procházek se koná alespoň jednou měsíčně, nejméně však třikrát za půl roku. Ty, pro které to neplatí a opakují se méně často nebo jen výjimečně, v této nabídce nenajdete.

Praha je kouzelná v každém ročním období a vy sami se můžete rozhodnout, kdy chcete vybraná místa poznávat a objevovat. A pokud patříte mezi ty, kterým se někdy může změnit program ze dne na den, je pro vás tenhle typ vstupenky svobodnější volbou, která lze jednoduše přesouvat na jiný termín nebo rezervovat v konkrétním datu a čase, třeba i na poslední chvíli.

Co díky předplacené vstupence získáte oproti vstupence zakoupené na konkrétní termín?

  • Vstupenku platnou po dobu 6 měsíců (od data nákupu), se kterou budete moct přijít na konkrétní předplacenou procházku. Můžete si ji zarezervovat 3 měsíce dopředu, ale i hodinu předem, pokud budou na konkrétní akci ještě volná místa.
  • Informace e-mailem o tom, v jakých termínech bude konkrétní akce vypsána v příštích třech měsících. Dostanete tak víc informací, než je aktuálně možné najít na webu. V průběhu 6 měsíců budete informováni o nově vypsaných termínech minimálně třikrát.
  • Možnost rezervovat termín na poslední chvíli. Vzpomněli jste si, že jste někde poblíž a procházka se koná za chvilku? SMS rezervace je možná i 15 minut před začátkem (pokud jsou na akci ještě volná místa, což vám bude obratem potvrzeno). Telefonní číslo, na kterém si takto můžete procházku zarezervovat, obdržíte po závazném přihlášení a zaplacení této přenosné vstupenky.

Individuální termíny procházek a dárky

  • Při nákupu 8 a více vstupenek na jeden typ akce pro vás můžeme akci uspořádat v termínu, který se vám bude hodit. Při nákupu 12 a více vstupenek akci rádi uspořádáme v individuálním termínu jen pro vás. Rádi cestujete s rodinou, přáteli nebo spolupracovníky? Můžeme se jednoduše domluvit na individuálním termínu.
  • Můžete také koupit vstupenku jako dárek a nechat obdarované, ať si konkrétní termín vyberou sami tak, jak se jim to hodí.
  • Akce je možné realizovat i pro firmy nebo jako součást teambuildingového programu dle individuálních podmínek, a to včetně jazyka akce (angličtina, němčina, francouzština, španělština, maďarština, japonština, ruština a další).

Novinka

  • Při nákupu vstupenky v období do 30.04.2020 bude její platnost prodloužena na 8 měsíců. Bude tedy platná až do konce roku 2020.

 

Objednejte si vstupenky už dnes a na akci můžete přijít v příštích 6 měsících, podle toho, jak se vám to bude hodit:

 

Chtěli byste si předplatit kredit na procházky tak, abyste mohli svou účast oznámit jednoduše prostřednictvím SMS zprávy třeba 15 minut předem?

Můžete si také předplatit kredit na procházky obecně a vybrat si, na které budete chtít přijít. Rezervovat je pak můžete i v den konání (budou-li volná místa, což vám rychle potvrdíme).

Napište si na e-mail info@prahakrizemkrazem.cz o víc informací. Kredit na procházky a jiné pořádané akce můžete také darovat.

 

Foto: © Kristýna Maková, www.PrahaKrizemKrazem.cz, © Viktor Hanacek, www.PicJumbo.com